E FUNDIT/Nisen drejt “Spitalit Infektiv” nëna shtatzënë me të birin 2 vjeç

Ndaje

Nusja shtatzënë në Fier, e cila u infektua me Covid-19 së bashku me fëmijën e saj 2 vjeç, do të nisen drejt Tiranës, në Spitalin Infektiv, ku do të marrin mjekim më të specializuar.

E infektuar rezultoi edhe vjehrra e saj 70 vjeç ndërkohë që bashkëshorti është rezident në Suedi.

Shtatzëna u infektua pasi shkoi vizitë në familjen e saj në Tiranë e cila ishte e infektuar me koronavirus më parë. Ajo infektoi djalin 2 vjeç dhe vjehrrën e saj 70 vjeç.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje