Aksident në Lezhë, fugoni i mallrave përplas 60-vjeçarin

Ndaje

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 08:50 në aksin rrugor Milot-Lezhë.

Një automjet, konkretisht furgon mallrash, ka përplasur një këmbësor i cili ka marrë dëmtime dhe dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor në spitalin e Traumës në Tiranë.

”Sot, rreth orës 08:50, në aksin rrugor Milot-Lezhë, mjeti  me drejtues shtetasin M.F.,ka aksidentuar këmbësorin shtetasin N.P., i cili  ka marrë dëmtime dhe ndodhët nën kujdesin mjekësor në  spitalin e Traumës, Tiranë”, njofton policia.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje