VIDEO/77-vjeçarja nga Fushë-Kruja del nga Infektivi, fiton betejën me COVID 19

Një nënë 77-vjeçare nga Fushë-Kruja ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv dhe është rikthyer pranë familjes së saj.

Lajmin e ka shpërndarë vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila gjitashtu shprehet krenare për punën e mjekëve.

STATUSI I PLOTE

Nënë Hike, 77 vjeçarja nga Fushë-Kruja, sot ka lënë e shëruar spitalin #infektiv dhe është kthyer pranë familjes🙏🏼 Që nga fillimi i epidemisë, më shumë se 60% e të prekurve nga 🤜COVID19🤛 janë shëruar😊

#KrenarePërStafetMjekësore

blob:https://www.facebook.com/b3248732-7685-4157-8f29-93e1d205bc74

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje