Nje deputet i PS do te paditet se shpejti

Ndaje

Numri dy i PD, Gazment Bardhi tha sot se po pergaditet nje dosje per nje deputet te PS te cilit duhej ti hiqej mandati. Ai e beri kete deklarate ne tb abcnews me gazetaren Mirela Milori.

Kemi në shqyrtim një çështje që ka të bëjë me mandatin e një deputetit të PS. Nuk mund të jap më shumë të dhëna sepse s’jemi në shqyrtim

Po nga ato që kemi parë deri tani një deputet duhet të kishte humbur mandatin me kohë. Është një nga oligarkët që ka Edi Rama në parlament. Nuk dua të përgjithësoj sepse ka deputetë të mirë, ka kriminelë dhe ka edhe oligarkë që përdoren për të sjellë mbrapsht paratë  e keqqeverisjes

Kemi disa prova por jemi duke bërë edhe mbledhje të disa të dhënave të tjera.

Shkelja është bërë në Shqipëri.

Kam disa prova, jam duke pritur disa prova të tjera për të konkluduar një qëndrim zyrtar që do ta bëjmë publik shumë shpejt”, tha Gazment Bardhi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje