Rama premton sërish ndërtimin e aeroportit të Kukësit: Fluturim falas për ata që më kanë sharë nga Londra

Kryeministri Edi Rama ka premtuar serish se aeroporti i Kukesit do te jete gati per 1 vit. Ky premtim i ngjan shume premtimit te nje viti me pare, por kete here kryeministri lipset te jete i sigurt.

Sipas Rames, ne kete kantier po punohet intensivisht dhe vitin e ardhshem do te ulet avioni “Migjeni”.

“Vitin e ardhshëm do të ulim Migjenin, me një fluturim falas për të gjithë ata që më kanë sharë nga Londra”, shkruan Rama ne postimin e mengjesit te sotem ne faqen e tij ne Facebook.

Mesazhi i Rames 

MIREMËNGJES, me këtë video të dedikuar për të gjithë ata që më kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit, ku po punohet intensivisht dhe vitin e ardhshëm do të ulim Migjenin, me një fluturim falas për të gjithë ata që më kanë sharë nga Londra😉

https://www.facebook.com/watch/?t=23&v=802056576986678

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje