Moti nuk favorizon liri-daljen, shira në të gjithë vendin

Ndaje

Moti nuk do të jetë favorizues për pensionistët dhe prindërit të cilët janë të autorizuar për të dalë me orare të caktuara, sipas rregullave të reja të liri-daljes.

Sipas Meteoalb: Mëngjesi në vendin tonë ka nisur me reshje shiu. Deri në mesditë moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Por pas mesditës vranësirat zhvillohen në të gjithë vendin duke rrezikuar rrebeshe afatshkurtër shiu. Mbrëmja rikthen sërish kthjellimet.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në të dyja vlerat ditore duke luhatur vlerat ekstremale  nga 4°C mëngjesi deri në 23°C mesdita.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje