LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende ne Gramsh

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur kete mbrëmje në Gramsh. Aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit, te Ura e Trashovicës ku nje makine ka pesuar aksident.

Dy gra rreth moshës 50 dhe 55 vjeç kanë mbetur të plagosura.

Ato janë transportuar menjëherë drejt spitalit, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje