Retrospektive, doni te ndiqni nje ndeshje te kombetares ne 2003, jepet sot

Ndaje

Kush ka nostalgji per kombetaren shqiptare te viteve 2000-2005 mund te ndjeke sot e shtune pasdite, nje nga ndeshjet me te bukura te futbollit qe ka luajtur Shqiperia.
Behet fjalen per ndeshjen Shqiperi-Rusi luajtur ne stadiumin Loro Borici me 29 mars 2003 ne kuader te eleminatoreve te kampionatit evropian 2004.

Ndeshja transmetohet sot ne 18.30 tek RTSH Sport.

Me poshte eshte formacioni i kombetares shqiptare:

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje