Prof. Dhimiter Kraja rikthehet serish ne pavion pas infektimit me Covid19

Ndaje

Mjeku ne pension i Infektivit Dhimiter Kraja eshte kthyer serish ne pavion per te sherbyer per te semuret e Covid 19.
Ish shefi i pavionit te Infektivit erdhi ne spital qe ne fillim te epidemise. Pas disa javesh ai u infektua dhe vujti disa jave te tjera i shtruar ne spital deri ne sherim.

Ka qendruar vetem pak dite ne shtepi dhe eshte kthyer serish me nje gjest te rralle guximi dhe perkushtiminper profesionin dhe qytetaret.

Lajmi eshte dhene nga shefja e pavionit Najada Como. “#Rikthimi i Profesor Dhimiter Kraja,, ishte Gezim dhe Motiv per Ne ! Nje Personalitet qe Populli duhet ti jete Shume Mirenjohes,, dhe Ne te Nderuar qe e kemi mes nesh !
Je Personalitet🤝🙏”, shkruan dr. Como.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje