VIDEO/Merret vendimi për 72-vjeçarin nga Saranda, i moshuari fjalë fyese ndaj gazetares: Ik tutje k..vë e mu…t

Ndaje

Gjykata e Sarandës ka lënë në masë arresti me burg 72-vjeçar, Bajram Tusha, në akuzë për abuzim seksual me një vajzë 17-vjeçare, i cili i mohoi akuzat në sallën e gjyqit.

Fjalet e tij te vetmet qe ka thene ne sallen e gjyqit kane qene:”Shkoj në burg vetëm për shkak se e kam ndihmuar këtë familje”.

I moshuari është shfaqur ágresiv teksa ka dalë nga automjeti i policisë. Ai dëgjohet kur shan me fjalor të pistë gazetarët që ndodheshin aty pranë.

“Ik tutje k..vë e mu…t”, dëgjohet të shprehet ai në video, ndërsa bën dhe rezistencë teksa futet në makinën e policisë, të cilët i ulin me forcë kokën.

Ka mbërritur në Gjykatën e Sarandës, ku pritet të caktohet masa e sigurisë për 72-vjeçarin Barjam Tusha, i akuzuar për marëdhënie seksuale me një 17 vjeçare.

Publiée par Saranda Web sur Vendredi 24 avril 2020

Kujtojmë se adoleshentja vendosi ta denoncojë të moshuarin, pasi u shty nga i dashuri i saj. Ditën e djeshme ajo ka marrë urdhër mbrojtje nga policia, ndërsa në ngjarje dyshohet se janë të përfshirë dhe persona të tjerë.

Kjo ngjarje ka shumë mistere brenda saj, për shkak se nena e vajzes hodhi poshtë pretendimet duke thënë se 17-vjeçarja është manipuluar nga i dashuri i saj për të sajuar gjithë historinë. Tashmë i mbetet në dorë hetimeve të zbulojnë atë se çfarë realisht ka ndodhur.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje