Policia jep detajet, kush eshte viktima dhe si i vra

Ndaje

Policia ka dhene detaje ne lidhje me vrasjen ne Korce. Personi qe humbi jeten eshte Petrika Treska dhe mosha e tij eshte 67 vjec. Ai eshte gjetur ne shtepine e tij i plagosur rende dhe eshte derguar ne spital nga bashkeshortja ku edhe ka humbur jeten.

Ai ishte i goditur me thike dhe ende nuk dihet nese vrasja ka ardhur pergjate nje grabitje te mundshme apo lidhet me arsye te tjera.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 23.04.2020, rreth orës 20:30, në lagjen nr. 7, në rrethana ende të paqarta është goditur me mjet prerës shtetasi P. T., rreth 67 vjeç, banues në Korçë, i cili pas mbërritjes në Spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje