E FUNDIT/Shtohen rastet në Kurbin, sa ka shkuar numri i të infektuarëve brenda 24 orëve

Ndaje

Ka shkuar në 584 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 22 raste te reja.

Lajmin e ka dhënë sot Ministria e Shëndetësisë, teksa ka njoftuar të dhënat më të fundit lidhur me rastet e reja, të konfirmuara pas testeve të bëra në personat e dyshuar në 24 orët e fundit.

Situate shume problematike shfaqet ne Kurbin, me 12 raste te reja ne vetem 24 oret e fundit.

Nga rastet e ereja 3 jane ne Shkoder dhe dy te Tiranes, nderkohe qe ne Kruje jane konfirmuar  5 raste pozitive.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/175039853623673/

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje