Këlliçi nxjerr pamjet e ‘dizinfektimit’ nga bashkia: Ja çfarë ndodh në pallatet e kryeqytetit

Ndaje

Shqetesimi i qytetareve nga Tirana vijon te jete i larte, sa i takon dezinfektimit te rrugeve, koshave por dhe ashensoreve dhe ambjenteve te pallatave.

Ka patur denoncime dhe akuza, se Bashkia e  Tiranes i ka neglizhuar keto detyra te rendesishme, ndonese vete kreu i Bashkise nuk e ka pranuar kete gje.

Kreu i të rinjëve demokratë Belind Këlliçi ka publikuar në faqen e tij në facebook një VIDEO që tregon të vërtetën, sipas tij, te mashtrimeve te bashkise se Tiranës me dezinkefimet dhe me ndihmën që po i jepet qytetarëve në këtë kohë të ëvshtirë.

Mashtruesi kronik i Bashkisë Tiranë vazhdon me propagandën! Asnjë plan konkret për qytetarët, asnjë mbështetje për biznesin, vetëm show e fasadë”,-shkruan Këlliçi.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje