Shkon në 494 numri i të prekurve me koronavirus në vend, sa raste u shtuan brenda 24 orëve

Ndaje

Ka shkuar në 494 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 19 raste te reja.

Lajmin e ka dhënë sot Ministria e Shëndetësisë, teksa ka njoftuar të dhënat më të fundit lidhur me rastet e reja, të konfirmuara pas testeve të bëra në personat e dyshuar në 24 orët e fundit.

Harta e te prekurve u shtri dje per here te pare ne Kukes, nderkohe qe u zgjerua ne Tirane dhe ne Shkoder.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/152408352865302/

vijon

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje