Rekordi i albumit të Dua Lipas në kohën e pandemisë, zyrtarisht e para në Angli

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, edhe pse ne kohen e koronavirusit, nuk e ka ndalur suksesin e saj duke rrëmbyer vemendjen e te gjitheve.

Albumi i saj “Future Nostalgia” i publikuar me 27 prill ka arritur të renditet i pari, rezultati më i mirë pas albumit të saj të parë i cili ia doli të jetë i treti.

“Nuk mund t’i besoj syve”, “Kaq sureale edhe ta shkruaj këtë”, janë disa nga fjalët e Duas ne reagimin e saj ne Instagram. Ajo ka shënuar sukses edhe në SHBA me këngët e saj single.

https://www.instagram.com/p/B-y_GsxBSNl/

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje