TE MERKUREN/Sherohen 11 persona nga covid 19

Ndaje

Gjate se nerkures jane sheruar edhe 11 perosna te tjere nga covid 19 duke cuar numrin e tyre rreth 130 te sheruar qe nga fillimi i epidemise ne Shqiperi.

Njoftimin si zakonisht e ka bere Kryeministri Edi Rama. “🟢 LAJM I MIRË: 11 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan ai.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje