Shtohet numri i të infektuarve në Elbasan, mes tyre 2 studentë të gazetarisë

Ndaje

Shkon në 15, numri i të prekurve në Elbasan.

Burime për ABC News bëjnë me dije se janë dy janë studentë të gazetarisë në Elbasan në vitin e parë, dhe një 45 vjeçar që kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Mësohet se 3 të infektuarit janë zinxhiri i kontakteve të restorantit ku pronari rezultoi me koronavirus së bashku me bashkëshorten.

Nga kjo vatër kanë dalë thuajse të gjithë të prekurit në Elbasan.

vijon..
/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje