LAJM I FUNDIT/Edhe 9 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Ndaje

Ka shkuar në 409 numri i të prekurve me koronavirus në vend.

Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit.

Një ditë më parë u raportua për 400 të infektuar në vend, me një zgjerim harte në Fier dhe në Tiranë.

Vijon…

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje