LAJM I FUNDIT/Shtohen rastet, 400 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Ndaje

Rastet e të prekurve me koronavirus në Shqipëri janë rritur. Përditësimi u bë i ditur sot nga Ministria e Shëndetësisë.

Kujtojmë që deri tani në vendin tonë kanë humbur jetën 22 persona. Rastet më të shumta të të infektuarve janë regjistruar në Tiranë, Shkodër e Durrës.

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Drejtorja e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, informon mbi situatën e COVID-19

Publiée par Edi Rama sur Mercredi 8 avril 2020

vijon

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje