Gazetarja Anila Basha bëhet nënë

Ndaje

Drejtorja e portalit newsbomb.al, Anila Basha është bërë me fëmijë.

Vetë ajo ka njoftuar lajmine mirë si dhe ka prezantuar emrin e bebit që është një djalë. Ajo ka zgjedhur emrin Aris në kujtim të të atit Aristotel me të cilin ajo ka patur një lidhje mjaft të fortë.

Deri në orët e fundit të shtatzënisë mësoeht se ajo ka qenë në punë duke raportuar dhe tashmë po shijon çastet e para me birin e saj.

‘Aristotel Basha erdhi në jetë në orën 11.37 të ditës së sotme. Im bir erdhi në këtë jetë në kohë koronavirusi, po do kemi ç’të tregojmë. Shpresojmë shumë që kjo situata e koronavirusit të përfundojë shpejt, që të shijojmë pranverën. Ju duam shumë’, shkruan ajo në Instagram.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje