SHKODER, dy raste te reja me Covid ne qytet

Ndaje

Dy raste të reja me COVID-19, janë shënuar këtë pasdite në qytetin e Shkodrës ndersa bëhet fjalë për një vatër të re infeksionit. Ato nuk kanë lidhje me rastet e Kirasit dhe dhe Dobraçit.

Sipas asaj që raporton Abc News, dy rastet e reja janë dy motrat, njëra mësohet se është 80 vjeç. Ndër të tjera mësohet se e moshuara është e operuar në zemër dhe vuan nga sëmundje të tjera kronike.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje