BERAT/ Gruaja e mbytur, policia jep detajet

Ndaje

Policia ka dhene informacion paraprak ne lidhje me gruan e mbytur.

Berat/Informacion Paraprak

Në fshatin Sheq-Gajdë të njësisë Administrative Poshnje, në anë të lumit është gjetur e pa jetë shtetasja D.B, 48 vjeçe, banuese në Uznovë, e shpallur në kërkim nga ana e policisë më datë 18.03.2020, pasi ishte larguar nga banesa .

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhunë apo dëmtime të tjera, dhe dyshohet se është vetëmbytur në lumë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e  plotë të rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje