Lajm i mire, 10 te sheruar sot nga Covid 19

Ndaje

10 paciente jane sheruar sot dhe kane lene spitalin sipas nje njoftimi te Ministrise se Shendetesise i cili unpostua me vone edhe nga Kryeministri Rama.

“🟢 LAJM I MIRË: 10 TË SHËRUAR SOT🤩”, njoftoi Rama. Shqiperia numeron 304 persona te infektuar dhe 17 viktima.
Nderkohe numrini te sheruarve eshte 99 pesona.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje