“Qera mos paguani, ama drita dhe uje po”

Ndaje

Anetari i kryesise se PD, Dorjan Teliti ka reaguar ne lidhje me aktin normativ për qiratë.

Qera mos paguani ama drita dhe uje po. Cfare shteti eshte ky?
Kur vjen puna te faturat Rama thote me dhune do ti paguani se me duhen leket…ama qirate mos i paguani!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje