Denoncimi: “Paguaj ne polici per te shkuar deri te sera, ndryshe me marin 3 vjet patenten”

Ndaje

Nje qytetar ankohet per faktin se i eshte dashur te paguaje dike ne policine e Beratit per te shkuar me makinen e tij seri trk sera qe ka ne pronesi.

Ish kryeministri Beriaha e ka publikuar ankesen ne faqen e tij. Lexojeni te plote ne vijim:

Postimi i Berishes:

Denoncon narkopolicine se mbush xhepat duke rrjepur fermeret.

Lexoni mesazhin e fermerit dixhital. sb

Pershendetie Z.Berisha
Jam 1 fermer nga….(pwr arsye anonimati)
Kemi nje problem shum po shum te madh, nk eshte per shkak te covid 19 por per sahanlepirsat e Edvin Rames,,, shoferi i drejtorit te policis se Beratit Altin Zaloshnja shfrytezon kete mjergull per te grabitur qytetaret, kam paguar 200 mijë lek ne dore vetem per t ms me penalizuar,, kisha dy mundesi zgjellie, o 200 mije lek ose patenta e bllokuar per 3 vjet,,, cfare emri ti veme kesaj,,, um kam 3.5 dylym sere te mbjell me bime domatesh,, cfare duhet te bej un si fermer,, ta le te digjet komplet apo te pranoj ti jap perdit nga 200 mije lek zotit Altin,, sepse ne sere un dubet t shkoje disa here ne dite, si gjith t tjeret, cfare duhet te bejme

Ai i Nderuar e ka ber te rruges,, plackisin fermeret e shkret, ne digjemi ne sere ne piskun e vapes por ata shfrytezojne mjergullen dhe dalin per gjueti

ju lutem denoncojeni se po na marin shpirtin

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje