LAJMI I FUNDIT/ Humb jeten nje e infektuar me koronavirus

Ndaje

Shqiperia ka shenuar viktimen e 12 per shkak te koronavirust. Nje grua 82 vjecare humbi jeten kete mbremje pas nje qendrimi 5 ditor ne spitalin infektiv.

Dy ditet e fundit ajo ishte renee, njoftoi ministria e Shendetesise.

Gruaja me inicialet L.M ishte nga Tirana dhe vuante edhe nga semundje te tjera si astma, hipertensioni dhe reumatizma.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje