Shefja e Infektivit: Ndoshta nuk po e kuptoni me cfare lufte po perballemi ketu

Ndaje

Shefja e spitalit infektiv ka apeluar sot qe njerezit te qendrojne ne shtepi.

”Ndoshta nuk po e kuptoni me cfare lufte po perballemi ketu”, thote ajo ne nje video te shperndare edhe nga ministrja Manastirliu.

🔴⚪️“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në spitalin Infektiv! Ju lutem qëndoni në shtëpi! ”
#THIRRJA e prof. Najada Çomo nga shërbimi infektiv në QSUT🙏🏼

🔴⚪️“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në spitalin Infektiv! Ju lutem qëndoni në shtëpi! "#THIRRJA e prof. Najada Çomo nga shërbimi infektiv në QSUT🙏🏼

Publiée par Ogerta Manastirliu sur Dimanche 29 mars 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje