Foto nga operacioni i pacientes me koronavirus, rezultoi i suksesshëm

Ndaje

Ministrja e Drejtesise Ogerta Manastirliu ka njoftuar se operacion me pacienten me koronavirus ka qene i sukseshem.

“Ekipet tona mjekësore në lartësinë e detyrës🙏🏼

Realizohet me sukses ndërhyrja kirurgjikale urgjente tek një vajzë e re e konfirmuar me COVID-19, në spitalin universitar “Shefqet Ndroqi”, nga ekipi i kirurgjisë drejtuar nga dr. Ylber Vata, së bashku me dr. Dorian Bozaxhi, dr. Arjan Vyshka, dr. Luna Hasipi, kryeinfermiere Manushaqe Hoxha dhe instrumentare e ndërhyrjes Valbona Bulku.

🔴 Hapet sot spitali i 2️⃣ COVID, spitali “Shefqet Ndroqi” për trajtimin e pacientëve të prekur nga #COVID-19″, thote Ogerta.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje