Infektohet me koronavirus Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor

Ndaje

Rezulton pozitive me COVID-19 Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, Mirela Cami.

Deri tani në Shqipëri janë shënuar 9 viktima dhe 186 të infektuar me Covid-19.

vijon

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje