LAJMI I FUNDIT/ Vdes 52 vjecarja ne spitalin infektiv

Ndaje

Ka shkuar ne 9 numri i viktimave nga koronavirusi ne Shqiperi. Nje paciente 52 vjecare nga Vlora humbi jeten mbremjen e se premtes.

Gruaja ishte shtruar ne spital qe prej 4 ditesh. Ajo erdhi nga Vlora ne gjendje te keqesuar. Nderkohe qe vuante edhe nga hipertensioni.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje