Ish-banori i ‘Big Brother Albania’ rezulton pozitiv me COVID-19

Ndaje

Ish-banori i ‘Big Brother Albania 4’, Petrit Bylykbashi ka dhënë ditën e sotme lajmin se është i infektuar me ‘Covid-19’.

Ai ka treguar me anë të një postimi në ‘Facebook’ se testi ndaj virusit doli pozitiv.

“Te dashtunit e mi, Fatkeqesisht une sot dola pozitiv ne testin Coronavirus. Me kete postim, dua t’i lus krejt miqte dhe mikeshat e mia, kolege e bashkepunetore, te cilet i kam takuar eventualisht gjate ketyre 2 javeve te fundit, e qe mua mund te mos me kujtohen, te therrasin mumrin: 038 200 80 800 dhe t’i konsultoni mjeket per masat e metutjeshme. Rrethi im i ngushte tashme eshte identifikuar dhe kontaktuar nga mjeket. Miq, une do ta kaloj kete sfide, per kete tashme jam i sigurte, e ju mos panikoni e po ju lus qe te rrini neper shtepia.Ju dua shume” ka shkruar Petriti në rrjetet e tij sociale.

Pas këtij momenti në postimin e Bylykbashit nuk kanë munguar komentet e ndryshme pozitive në mbështetje të tij dhe kësaj periudhe delikate që ai po kalon.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje