LAJMI I FUNDIT/ Vdes pacientja 71 vjecare me koronavirus

Ndaje

Humb jeten pacientja 71 vjecare e infektuar me koronavirus duke cuar numrin e viktimave ne 6 qe prej fillimit te epidemise.

Pacientja e cila ishte shtruar ne spital prej 7 ditesh vuante nga hipertensioni dhe ishte e intubuar.

Shqiperia ndodhet ne fazen e perhapjes me te gjere ne vend.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje