Këshilli i Sigurisë bën ‘bashkë’ Metën, Ramën dhe Bashën, ja detajet që zbulon kryeministri

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare.

Në foto duket komunikimi mes kryeministrit Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, Presidentit Ilir Meta apo dhe ministrave të Shëndetësisë, të Brendshëm, Drejtësisë, Infrastrukturës dhe Energjisë apo dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi s dhe Arben Ahmetaj, i mandatuar për administrimin e situatës në Shqipëri me COVID-19.

Kësaj radhe liderët e politikës shqipare janë bërë bashkë por vetëm nëpërmjet kompjuterit, në një tryezë online të thirrur nga Presidenti Ilir Meta.

/DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje