FOTO/Rama jep lajmin e madh: “Lasgushi” u ngarkua me armët e mbrojtjes së mjekëve dhe pacientëve tanë

Ndaje

Mesa duket biseda me presidentin turk Erdogan ka rezultuar te kete ndodhur, dhe pse kryeministri u shpreh se Turqia do te na ndihmonte ne rastin me te keq dhe me ushqime.

Rama ka postuar naten vone një status në rrjetet sociale ku bën me dije se avioni i kompanisë ajrore “Air Albania” është duke u ngarkuar në Stamboll “me armët e mbrojtje së jetës së pacientëve dhe mjekëve tanë”.

” 🔴 LASGUSHI NË KËTË ÇAST DUKE U NGARKUAR NË STAMBOLL ME ARMËT E MBROJTJES SË JETËS SË PACIENTËVE DHE MJEKËVE TANË🙏 ” shkruan Rama teksa lë të nënkuptohet se bëhet fjalë për mjete shëndetësore apo mbrojtëse ndaj koronavirusit, te cilat vijne nga Turqia.

Aucune description de photo disponible.
Aucune description de photo disponible.
Aucune description de photo disponible.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje