Ky eshte vrapim, si i iken policise sot qytetaret ne Tirane

Ndaje

Ne foto siper eshte nje pamje e marre nga diga te loqeni artificial i Tiranes. Nuk dihet si nisi ndjekja këmba-këmbës, por në videon duket një qytetar që ia kalon me vrap efektivit të policisë.

Ky i fundit i ngarkuar për të ndaluar qarkullimin e mjeteve dhe të këmbësorëve, madje duke vendosur dhe gjoba të majme. Por duket se në këtë rast ka mbetur thatë , pasi qytetari me tuta sportive i ka lënë ‘targën’ në 100 metërsh.

Ndërkohë video me poshte, është filmuar në një nga lagjet e Tiranës, ku një banor fshihet pas makinave kur kalon automjeti I policisë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje