GREQI/ Rritet numri i viktimave dhe te infektuarve, ja shifrat

Ndaje

Shkon ne 15 numri i personave qe humben jeten nga koronavirusi ne vendin fqinje ne Greqi.

Deti kete pasdite numri i personave te infektuar ka shkuar ne 624 nderkohe qe 124 paciente po trajtohen ne spitale dhe 24 prej tyre jane ne frymemarrje te dejtuar.

Deri tani ne te gjithe Evropen shifrat po shkojne ne rritje nderaa ne disa vende kane nisur sherimet e disa pacienteve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje