VIDEO/Kufizimet e orareve sjellin radhë të gjata, plas sherri masiv mes korçarëve

Kufizimet me orare, te vendosura nga kryeministri Edi Rama kane sjelle problemet e para me qytetaret. Siç raportohet nga Korça, qytetaret kane shperthyer nga radhet e gjata te pritjes, dhe kane bere nje sherr masiv.

Plas sherri për bukë mes turmës së njerëzve nga ndalim qarkullimi në Korçë. Video.

Plas sherri për bukë mes turmës së njerëzve nga ndalim qarkullimi në Korçë. Video nga "Zona e vakëfeve"

Publiée par Korça Report sur Samedi 21 mars 2020

Ngjarja është shënuar për shkak të radhëve të gjata të krijuar para një furre buke.

Siç shihet edhe në video, para furrës së bukës është krijuar një radhë e madhe, pas urdhrit të dhënë nga kryeministri Edi Rama për mbylljen e gjithçkaje gjatë kësaj fundjave, si masë parandaluese për përhapjen e COVID-19.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje