LAJMI I FUNDIT/ Ndalohen fluturimet per Gjermani, Austri, Zvicer dhe Hungari

Ndaje

Nga 22 marsi ne mesnate do te ndalohen edhe fluturimet ajrore nga dhe per Gjermani, Austri, Zvicer dhe Hungari.

Me mbylljen e ketyre linjave ajrore nga Shqiperia nuk fluturon me asnje avion per ne vendet perendimore. Tani eshte ne funksion vetem nje linje me Turqine.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje