LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende, dyshohet 3 viktima

Ndaje

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin Thumane – Fushe Kruje ku jane shkaktuar 3 viktima, ndersa nje tjeter person eshte plagosur rende.

Policia njofton se aksidenti ndodhi ne Borizane kur nje veture tip Audi goditi nje kamion nga pas. Te gjitha viktimat ishin ne veture.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje