VIDEO/Ish-deputeti nuk lidhet dot me Drejtorin e Urgjencës për një rast infarkti, e pengon mesazhi i Ramës

Ndaje

Mesazhi zanor i kryeministrit Edi Rama ka prishur punë në funksionimin normal të linjave telefonike per te perballuar dhe fluksin me kerkesa qe kane qytetaret.

Nje rast te tille e konfirmon ish-deputeti Xhemal Gjunkshi, i cilin tregon se mesazhi i kryeministrit nuk e lejon te lidhet me Urgjencen per nje rast emergjent infarkti.

MESAZHI I PLOTE 

“Te dashur qytetare!

Ne keto momente si deputet i zones kam nevoje qe te lidhem urgjent per nje pacient qe eshte ne gjendje kritike per jeten me Drejtorin e Urgjencave Kombetare Zotin: Skender Brataj.

Ne vend qe te lidhem me te degjoni se cfare ndodh!!!!Pacienti eshte shume rende, pret shpetim jo propogande!Kjo eshte kriminale!”

Te dashur qytetare!Ne keto momente si deputet i zones kam nevoje qe te lidhem urgjent per nje pacient qe eshte ne gjendje kritike per jeten me Drejtorin e Urgjencave Kombetare Zotin: Skender Brataj.Ne vend qe te lidhem me te degjoni se cfare ndodh!!!!Pacienti eshte shume rende, pret shpetim jo propogande!Kjo eshte kriminale!

Publiée par Xhemal Gjunkshi Faqja Zyrtare sur Vendredi 13 mars 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje