FOTO/Personazhet e njohur shqiptarë japin sugjerime, çfarë të bëni në shtëpi këto ditë

Ndaje

Personazhet shqiptarë janë ata që na kanë dhënë sugjerimet më të mira se si ta bëjmë sa më argëtues qendrimin ne shtepi, ne kushtet kur izolimi eshte i detyrueshem.

Arbana Osmani ka sugjeruar një listë me filma, që duhet t’i shohim të paktën një herë në jetë.

Dojna Mema ka listuar titujt e librave të preferuar, për të ardhur në ndihmë të të gjithë të apasionuarve pas letërsisë.

Aulona Musta jep këshilla mbi ushtrimet fizike, në mënyrë që të përgatitemi për atë që ndryshe e njohim si “summer body”.

https://www.instagram.com/aulonamusta/?utm_source=ig_embed

Flori Gjini ka sugjeruar një listë me këngë plot ritëm, që të realizoni një mini-disko në shtëpi me rastin e fundjavës

Sara Hoxha dhe Jonida Aliçkolli kanë ndarë të njejtin mendim në ditë si këto të fundit: gatimi ia shton lezetin qendrimit në shtëpi!

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje