LAJM I FUNDIT/Vdes e moshuara në Kurbin, dyshime për koronavirus

Ndaje

Një 72-vjeçare ka gjetur vdekjen mbrëmjen e kaluar në qendrën shëndetësore të Mamurrasit në Kurbin.

Sipas mediave, E moshuara nga Mamurrasi ka shkuar në gjendje të rëndë shëndetësore me shenja gripale dhe ka ndërruar jetë.

Pritet përgjigjia e analizave, pasi ka dyshime për koronavirus.Ky fakt ka shqetësuar dhe personelin mjekësor të cilët janë në pritje të analizave.

Nuk dihet nëse e moshuara ka pasur historik udhëtimi në Itali pasi familjarët nuk janë treguar bashkëpunues.

vijon…

/DRONIi.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje