VIDEO/I ftuari çohet dhe puth gazetaren në studio: Ma hoqe trurin fare

Ndaje

Në kanalin italian ”Tgr” ka ndodhur një ngjarje e pazakontë e gjitha e filmuar live nga kamerat.

Gjatë edicionit informativ të drekës, i ftuar në studio ka qenë Gene Gnocchi i cili kishte nisur të fliste për spektaklin e tij.

Ai ka mbetur aq i mahnitur nga gazetarja sa nuk e ka përmbajtur dot veten dhe është ngritur nga karrigia për ta puthur atë në mënyrë pasionante.

Gazetarja Maria Grazia Lombardit mbeti e shastisur, por gjithsesi nuk reagoi në mënyrë negative duke e kaluar momentin me të qeshura.

Ai i tha para se ta puthte:Mund të them diçka? Po të dëgjoja duke lexuar lajmet, ma hoqe trurin, tani duhet të të puth.”

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje