LAJMI I FUNDIT/ 21 vjecarja, aksident me vdekje ne autostraden Tirane Durres

Ndaje

Nje vajze 21 vjece ka aksidentuar per vdekje nje person kete mbremje. Ngjarja ndodhi rreth ores 20.30 ne autostraden Tirane Durres.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 06.03.2020, rreth orës 20:35, në autostradën Durrës-Tiranë, një mjet me drejtuesen shtetasen K.G., 21 vjeçe, në rrethana ende të paqarta ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikur i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.
Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariatin Nr.6 për veprime të metejshme.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje