Zëdhënësi i Presidentit tjetër reagim: Të gjithë tellallëve të puçit kushtetues u përgjigjem me thënien e Kim Mehmetit

Tedi Blushi bën sërish thirrje për pjesëmarrje në manifestimin e 2 marsit dhe ka nje pergjigje ndaj atyre qe ende nxisin perçarje.

Në një postim në Facebook, Tedi Blushi i quan “tellallë të puçit kushtetues” dhe u përgjigjet me fjalët e Kim Mehmetit.

POSTIMI I PLOTE I TEDI BLUSHIT

Të gjithë tellallëve të puçit kushtetues, që nxisin diversione të rëndomta për Manifestimin Mbarëkombëtar të 2 marsit do t’ju përgjigjesha vetëm me këtë arsye madhore për pjesëmarrje masive, që jep një personalitet i madh i kombit tonë dhe me integritet të jashtëzakonshëm, Kim Mehmeti:

“Shqipëria e ka pru punën deri aty sa shtetin duhet ta mbrosh nga pushteti, gjë që u ndodh vendeve të marra peng nga strukturat kriminale. Dhe ato shtete janë pronë e regjimit e jo e popullit. Shqipëria prej moti është bërë pronë e ‘Rilindjes’ së Piktorit, ndërkaq shqiptarët në të janë si pengje të rrezikuar, që mëkot presin shpëtim nga vendet e Perëndimit”.

Ndaj të gjithë për shtetin kundër puçit të pushtetit! 

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje