Plagosje me thikë në Vlorë, të moshuarit përfshihen në sherr

Situata me rendin dhe sigurinë ne vend ka dale jashte kontrollit. Raportohet se nje plagosje  me thikë ka ndodhur në qytetin e Vlorës.

Dy persona të moshuar janë konfliktuar ditën e sotme me njeri-tjetrin për çështje pronësie.

Nga të dhënat e para një 65-vjecar ka goditur me thikë një të moshuar tjetër.

Si pasojë njëri prej tyre, Muco Malaj 77 vjeç, ka mbetur i plagosur në kofshë e në brinjë.

“Rreth orës 10:30, në lagjen “Kushtrimi” dyshohet se në një lokal është plagosur me mjet prerës shtetasi M.M., 77 vjeç, banues në Vlorë. I dëmtuari është dërguar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore” bën me dije policia.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje