LAJM I FUNDIT/Tjetër krim i rëndë, burri vret gruan në qendër të qytetit në Durrës

Vrasje në mes të ditës dhe në qendër të qytetit të Durrësit.  Një burrë ka vrarë me thikë një grua, pas një konflikti mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Durrësit brenda një byrektoreje, në afërsi të pallatit të sportit në sheshin “Azem Hajdari”.

Mësohet se autori më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

vijon..

/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje