EMRAT/Burri vret gruan në qendër të qytetit, çifti prindër të tre fëmijëve

Një tjetër krim i rende ka ndodhur diten e sotme, ne qytetin bregdetar te Durresit. Sipas informacioneve paraprake, mesohet se nje burre ka qelluar per vdekje bashkeshorten e tij, ne biznesin e tyre, nje dyqan metrazhesh.

Ngjarja ka ndodhur te sheshi “Azem Hajdari”. Viktima eshte identifikuar si shtetasja Hajdije Tosuni, 53 vjecare, nderkohe qe autori i krimit eshte bashkeshorti i saj, Rrushdi Tosuni, 63 vjecar. Cifti ishin prinder te tre femijeve.

Nderkohe qe para se ta qellonte me nje leve hekuri, sipas policise, dhe ta linte te vdekur, mes tyre ka pasur nje konflikt, per arsye qe ende nuk behen te ditura.

Pas krimit, policia njofton se e ka arrestuar autorin.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje