Te shtenat ne Rreshen, moter e vella mbeten te vdekur

Ndaje

Nga te shtenat me arne ne Rreshen kane mbetur te veekur vella e  moter, bejne te ditur burime te pakonfirmuara nga policia.

Paraprakisht flitet se identiteti i vellait eshte E. Filopati.

Forca te shumta policie jane vendosur ne zonen e Mirdites pas nje person eshte plagosur ne Koder Rreshen.

Ende nuk dihen autoret.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje