LAJMI I FUNDIT/ Nje i plagosur ne Mirdite, forca te shumta policie ne Rreshen

Ndaje

Forca te shumta policie jane vendosur ne zonen e Mirdites pas nje person eshte plagosur ne Koder Rreshen.

Ende nuk dihen identiteti i te plagosurit, autori apo rrethanat.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje